סיסטרהוד: קהילה מעצימה לנשים

"נדרש כפר שלם" אומרים על גידול ילדים, אבל אנחנו יודעות ששבט שלם נדרש גם כדי לגדל את עצמנו.  הסיסטרהוד היא מקום לגדול בו. להתפתח כאשה שהיא גם חלק ממשהו שגדול ממני. מהגוף שלי. מהמשפחה שלי. מהזהות האישית שלי. מההסטוריה הפרטית שלי. גדול ורחב ועמוק בתאים שלי. ושלך. ושלה. מפגשים שבועיים בקבוצת נשים מכילה, מגדלת, ולומדת. 

 

בביולוגיה שלנו אנחנו יצורות של קשר. של יחסים. במצבי לחץ אנחנו לא תמיד פונות ל fight או ל flight ואפילו לא תמיד ל-freeze . לא פעם התגובה הביולוגית הטבעית שלנו היא דוקא לטפל ולהתיידד (Tend and Befriend). זה בדי.אן.איי שלנו. אנחנו זקוקות לכל מיני סוגים של קשרים: לקשר של אהבה, לקשר של אמהוּת, של חברוּת, ושל אחאוּת. יש דברים שננגַעים רק בקשר של אחיות. אחות לגורל הביולוגי המשותף שלנו, שהוא חזק וגדול וכל כך מכריע בחיים האלה שלנו. עוד יותר מההבדלים הגנטיים הקטנים בינינו, רוב המטען הגנטי שלנו משותף.  

הסיסטרהוד היא מקום לגדול בו. להתפתח כאשה שהיא גם חלק ממשהו שגדול ממני. מהגוף שלי. מהמשפחה שלי. מהזהות האישית שלי. מההסטוריה הפרטית שלי. גדול ורחב ועמוק בתאים שלי. ושלך. ושלה.

בכל מפגש יהיה חלק של תנועה, עם אוסף תרגילים שמחברים, מעמיקים את הקשר שלנו עם עצמנו, מעולם המיינדפולנס, האנליזה הביואנרגטית, היוגה, ועבודה עדינה לחיזוק והגמשה של מערכת העצבים (התשוקה הכי גדולה שלי בעבודה היא לגלות שינויים במערכת העצבים בה אנחנו חיות, האפשרות ללמוד להירגע, ללמוד להרגיש טוב בתוך הגוף שלי, ללמוד ויסות עצמי וכו'). בהמשך נתכנס למעגל שיתוף מעמיק, בטוח, מכיל ומקבל, בו נפתח את היכולת שלנו להיות. להיות אחות. להיות אני, להיות אינדיבידואלית גם בתוך קשר. בלי לבחור: אני או האחרים. 

מידע חשוב ועלות

הקבוצה היא קבוצה תהליכית, שנפגשת פעם בשבוע.

 

כרגע יש קבוצות פתוחות: בימי שני ובימי רביעי (הקבוצה בימי שני לנשות מקצוע טיפולי, ונקודת כניסה הבאה היא באוקטובר) בבוקר, ברמת אביב, במשך שעתיים ורבע. 

השתתפות מותנית במפגש היכרות בקליניקה שלי ברמת אביב. 

חברות/מכרות מוזמנות להירשם יחד, לחויה מקרבת, עמוקה ומיוחדת. גם אחיות...

ההרשמה לקבוצה של ימי רביעי פתוחה. 

עלות: 780 ש"ח לחודש.

מעגלי נשים

Line separator