הכשרות מקצועיות למטפלים

Line separator

קבוצות הדרכה וקורסים על פסיכותרפיה בגישת האנליזה הביואנרגטית, פסיכותרפיה גופנית אנליטית, והתיאוריה הפוליואגאלית ושימושיה בקליניקה.

הקורסים והקבוצות מנגישים גוף ידע גופני-נפשי מעמיק, וידע פסיכולוגי עכשוי מעודכן, עם דגש על אינטגרגציה של הבנה אנטומית ופזיולוגית עם פסיכולוגיה אנליטית בגישה התיחסותית. 

1b4d3c_c763ae1d6d8b475c82b6bbf03a554f7d~

קבוצות הדרכה למטפלים/ות: הגוף בחדר

קבוצה דו שבועית בזום,  שנפגשת לדיון מונחה אך משתף במקרים מתוך הקליניקה, ומתמקדת בהכנסת הגוף להבנה התיאורטית ולחדר הטיפולים. הקבוצה מתמקדת בישומים של התיאוריה הפוליואגאלית בקליניקה. יובאו בה חומרים תיאורטיים, והדגמה של דרכי עבודה, ומתבצעת חשיבה משותפת על דרכי התערבות מתאימות. הקבוצה מיועדת למטפלים הרוצים לשלב את העבודה הגופנית-נפשית עם הבנה דינמית מעוגנת בפסיכואנליזה.

משתתפות.ים בקורס באים מעולמות מגוונים: מטפלים מבריאות הנפש ופסיכותרפיסטים. נדרשת השכלה בסיסית של התיאוריה הפוליואגאלית, אותה אפשר לרכוש בקורס "מערכת העצבים - נתונה או נתונה לשינוי"

 

התיאוריה הפוליואגאלית בקליניקה (קורס)

קורס בן 10 מפגשים מקוונים: 5 תיאורטיים של שעה וחצי, ו - 5 תירגולים, בני שעה. הקורס מציע השכלה בסיסית של התיאוריה הפוליואגאלית ויישומים קליניים שימושיים של התיאוריה הפוליואגאלית בקליניקה. עבודה עם גוף המטפל.ת, ועם המטופל.ת.

 

מערכת העצבים היא הפילטר דרכו אנחנו חווים את העולם, ובתוכו אנחנו חיים. מרבית השינויים בקליניקה יהיו מלווים או ייערכו ממש בשינוי במערכת העצבים.

 

מערכת עצבים חזקה היא מערכת שיש בה גמישות בין מצבים שונים, בין תת-מערכות שונות שלה, שיש בה מעברים באופן שתואם את דרישות המציאות.

L3.JPG
 

הגוף הנשי: קורס למטפלות

מהו הידע שיש לי, כמטפלת, על הגוף הנשי? עד כמה אני נותנות מקום להיבטים של הגוף הנשי והמיניות הנשית בתוך השיח הטיפולי? 


בהשתלמות הנוכחית נפתח צוהר לעולם הגופנפש הנשי דרך פרפסקטיבה של אנליזה ביואנרגטית. המשתתפות ירכשו ידע התפתחותי בהקשר לגוף הנשי, ויעמיקו את הכרותן עם גופן ומיניותן. למידה זו דרך החוויה והתיאוריה, תוכל לסייע להן ולמטופלותיהן במסען לעצמיותן.


גוף ומיניות עומדים במוקד האנליזה הביואנרגטית, המחברת את הידע העמוק של המסורת הפסיכואנליטית עם ידע אנטומי ופזיולוגי עדכני, ומהווה נקודת מבט וגם שיטת טיפול שבבסיסה ובבסיסו תפיסה אנרגטית-גופנית של העצמי. עוד על אנליזה ביואנרגטית. 

מידע חשוב

נפתח קורס למטפלות, בה יילמד באופן התנסותי ידע עדכני על הגופנפש הנשי בראי האנליזה הביואנרגטי. 

למי מיועד הקורס? הקורס פתוח למטפלות בלבד. פסיכולוגיות, פסיכותרפיסטיות, מטפלות במקצועות פארה-רפואיים, רופאות (גם אלטרנטיביות). מי שעובדת עם נשים. 


תאריכים:  הקורס מאורגן ומועבר במסגרת מרכז שילוב.

 

המנחה:
יעל לי, פסיכולוגית ואנליטיקאית ביואנרגטית. מנחת קבוצת תנועה של המכון לאנליזה ביואנרגטית ומורה בתכנית ההכשרה של המכון. מלמדת במרכז שילוב. קליניקה פרטית בת"א.


פרטים והרשמה: מרכז שילוב טלפון 04-993-1110 

12.png